Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Смайлики довели Samsung до суду

Смайлики довели Samsung до суду

СУПЕРЕЧКИ. Компанія Varia Holdings подала в суд на Samsung за порушення прав на спосіб введення смайликів, передає ТСН з посиланням на Lenta.ru.

Позивач називає себе власником патенту під заголовком «Метод і апарат введення смайликів», в якому описується система, що дозволяє швидко вводити смайлики при електронному листуванні на мобільних пристроях.

У патенті пропонується зарезервувати під смайлики окрему кнопку на клавіатурі. Коли користувач натискає на неї, відкривається меню з декількома смайлами на вибір. На думку авторів патенту, це зручніше, ніж набирати на клавіатурі по черзі всі символи, що входять в смайлик.

Позивач стверджує, що Samsung незаконно використовує даний метод у своїх мобільних пристроях. У числі апаратів, в яких було зафіксовано порушення, згадуються Samsung Nexus S і Samsung Galaxy Nexus.

ДОВІДКА: смайл в Інтернеті — піктограма з типографських символів, яка означає ту чи іншу емоцію. Смайли активно використовуються при листуванні в месенджерах і через SMS.

Нагадаємо, Samsung також веде патентну війну з Apple. Нещодавно продажу планшетів корейської компанії дозволили продавати в Австралії, хоча напередодні їх заборонили.Смайлики довели Samsung до суду, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}