Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо надання довідки про доходи фізособам-підприємцям органами ДПС

Щодо надання довідки про доходи фізособам-підприємцям органами ДПСПідприємець з 01.01.2011 р. перебуває на загальній системі і за цей період не одержував доходів. Зараз потрібна довідка про доходи за період з 01.01.2011 р. до 30.09.2011 р. Чи може підприємець отримати цю довідку?

Довідки фізичним особам — підприємцям органи ДПС можуть видавати довідки лише на підставі поданої ними звітності. Відповідно до пункту 49.1 статті 49 ПКУ податкова декларація подається за звітний період у встановлені ПКУ строки органу ДПС, в якому перебуває на обліку як платник податків. Зокрема, підпунктом 49.18.5 статті 49 ПКУ передбачено, що податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, для платників ПДФО — підприємців — протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Таким чином, податкова служба не має підстав для видачі довідок про доходи підприємця на загальній системі оподаткування за інший період, ніж календарний рік.

Південна МДПІ у м. Кривому РозіЩодо надання довідки про доходи фізособам-підприємцям ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}