Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щоб робота була в радість

Щоб робота  була в радість

КОНКУРС. На Сумщині підсумовано результати регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Переможцями у трьох вікових групах стали учні Олександр Маховик із Середино-Буди, охтирська гімназистка Анна Назарчук та студентка Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну Олена Лісна. Тепер на них чекає фінал, який відбудеться у квітні нинішнього року в Києві.

За повідомленням прес-служби територіального управління Держгірпромнагляду в Сумській області, на конкурс надійшла рекордна кількість робіт — понад 500, з яких до другого етапу журі відібрало близько ста. Всі вони відповідали вимогам творчого змагання і стосувалися безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому, ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві на транспорті тощо. Малюнки пройняті дитячою турботою про батьків, які щоранку поспішають на роботу, аби ввечері повернутися до синів і доньок здоровими, радісними і щасливими.

Представники Сумщини вправі розраховувати на високі місця у фінальній частині конкурсу, адже торік учень Сумської ЗОШ №20 Родіон Пасинок на завершальному всеукраїнському етапі посів друге місце в номінації «Кращий літературний твір».Щоб робота була в радість, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}