Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Румунія виступила проти надання Сербії статусу кандидата в ЄС

Румунія виступила проти надання Сербії статусу кандидата в ЄС

ПАЛИЦЯ В КОЛЕСА. З отриманням статусу кандидата в ЄС Сербії доведеться почекати до саміту Євросоюзу у четвер-п’ятницю. Надати цей статус Белграду обіцяли у вівторок, але проти цього несподівано виступила Румунія, яка зажадала від Сербії гарантій захисту 30-тисячної румунської меншини.

Говорить президент Сербії Боріс Тадіч:

«Ми очікуємо позитивного остаточного рішення. Зараз ми обговорюємо певні проблеми між Сербією та деякими країнами-членами ЄС. Сербія згодна виконати всі умови, які передбачено в Копенгагенських критеріях для отримання членства в ЄС. Але Сербія не збирається погоджуватися на якісь вимоги, яких немає у цих критеріях».

Кандидатський статус Сербії мали надати міністри європейських справ усіх 27 країн Євросоюзу. На відмову Румунії підписати угоду інші учасники відповіли, що настав час нагородити Белград за демократичні реформи, видачу воєнних злочинців і домовленість із Косово. Коментує сербський тележурналіст Душан Гаїч:

«Здається дивним, що зараз ми раптом порушили питання про румунську меншість на сході Сербії. Це питання також може підірвати довіру до ЄС, тому що для отримання статусу кандидата існував перелік умов. Їх було виконано, і тут раптом виникає питання румунської меншини на сході Сербії».

Маргеріта Сфорца, Євроньюз:

«Мине ще багато часу, перш ніж Сербія зможе офіційно розпочати переговори про вступ до ЄС. Джерела у Єврокомісії кажуть, що слід дочекатися звітів Єврокомісії по країнах-кандидатах. А вже потім підтримувати подальші переговори між Белградом та ЄС».

Copyright © 2012 euronewsРумунія виступила проти надання Сербії статусу кандидата ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости

Слова жалоби
00:16, 10.01.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}