Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Росіяни рятувалися з Costa Concordia за допомогою хабарів

Росіяни рятувалися з Costa Concordia за допомогою хабарів

ТРАГЕДІЯ. Багаті російські пасажири із затопленого лайнера Costa Concordia після катастрофи давали хабарі членам екіпажу, щоб позачергово потрапити на рятувальні шлюпки, стверджують очевидці.

За словами мешканців острова Джильо, біля якого затонув лайнер, вони бачили росіян з кают першого класу, які платили моряками за порятунок, в той час як багато пасажирів-інвалідів були змушені самі піклуватися про себе, передає ТСН з посиланням на британську газету Sun.

«Я підійшла до човнів, які наближалися, і розраховувала побачити в них жінок, дітей і постраждалих. Але у шлюпках були здорові чоловіки і жінки в елегантних вечірніх сукнях, які розмовляли російською», — наводить видання слова 52-річної Франки Анічіні.

Італійська влада розпочала розслідування цих заяв.

Нагадаємо, круїзний лайнер Costa Concordia зазнав аварії поблизу острова Джильо в ніч на 14 січня. На його борту перебували понад 4200 людей, у тому числі 111 росіян та близько 40 українців.

Офіційно підтверджена загибель 15 людей, ще близько двадцяти вважаються зниклими безвісти. Українці та росіяни внаслідок аварії не постраждали.

Як відомо, у катастрофі звинувачують капітана судна Франческо Скеттіно, який зараз перебуває під домашнім арештом. Як стало відомо, Скеттіно з кількома помічниками залишили корабель одними з перших, покинувши сотні людей на лайнері напризволяще.

Крім того, екіпаж тривалий час приховував факт аварії. На думку експертів, саме затримка з евакуацією призвела до людських жертв.Росіяни рятувалися з Costa Concordia за допомогою хабарів, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}