Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Російським призовникам на збірних пунктах видають банківські картки

Російським призовникам на збірних пунктах видають банківські картки

АРМІЙСЬКІ НОВОВВЕДЕННЯ. Особливістю весняного призову називають зміну порядку фінансового забезпечення військовослужбовців-строковиків. "Передбачено нарахування уніфікованого грошового забезпечення у розмірі двох тисяч рублів на банківські картки, які видаються призовникам на збірному пункті", - пояснив заступник начальника Генштабу ВС РФ генерал-полковник Василь Смирнов. Ще однією особливістю призову він назвав «уточнення порядку надання відстрочки від призову на військову службу аспірантам» Користуються відстрочками ті з них, хто навчається за програмами післявузівської професійної освіти у вузах, що мають державну акредитацію.

Нинішня призовна кампанія, також як і попередня, пройде під пильним громадським контролем. «Ми продовжимо в усіх військових округах експеримент із супроводу призовних команд представниками громадських організацій від будинку до військової частини», - сказав генерал. При цьому «батькам буде надана можливість бути присутніми на збірних пунктах при відправці їх синів в армію». "Батьки дізнаються, де будуть служити їх діти. Якщо вони не скористаються цим правом, то синові буде надана можливість повідомити про своє місце службі. Крім того, військкомати в тижневий термін повинні повідомити батьків, куди спрямовані їхні сини», - підкреслив Смирнов.

© ИТАР-ТАССРосійським призовникам на збірних пунктах видають банківські ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}