Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

РФ: залізнична аварія в Амурській області, горять цистерни з нафтою

РФ: залізнична аварія в Амурській області, горять цистерни з нафтою

МАСШТАБНА ПОЖЕЖА. Оперативна група головного управління МНС РФ по Амурській області повідомляє про спалах дев’яти залізничних цистерн з нафтою з 14, які зійшли з рейок. Про це повідомляє РІА Новини.

Потяг із нафтою, що слідував у напрямку Бурея-Домікан (Архаринсий район РФ) зійшов з рейок в Амурській області недалеко від станції Новобурейск. Через обрив контактного проводу сталося загоряння цистерн з нафтою. Поїзна бригада відігнала основний склад від палаючих цистерн на безпечну відстань.

Як повідомив представник регіонального управління МНС, за уточненою інформацією, вогнем охоплені не шість, як повідомлялося раніше, а дев’ять цистерн. Всього у складі перебувало 68 цистерн.

«Аварія сталася в темний час доби, тому оцінити весь масштаб події було складно. Як доповіла оперативна група, стався схід 14 цистерн з нафтою. Про те, скільки палива вилилося, поки сказати складно. Відомо лише, що площа горіння становить до 600 квадратних метрів» - повідомили в головному управлінні МНС РФ.РФ: залізнична аварія в Амурській області, горять цистерни ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости

Стоп, мажори!
10:15, 04.04.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}