Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Реформа охорони здоров’я у США: бути чи не бути

Реформа охорони здоров’я у США: бути чи не бути

КОНСЕРВАТОРИ «ПРОТИ». У Верховному Суді США останній день дебатів щодо масштабної реформи системи охорони здоров’я. Зміни до законодавства ініціював особисто президент країни Барак Обома. Реформа передбачає зобов’язати кожного американця платити за державне медичне страхування.

Думки суддів з цього приводу розділились як і голоси громадян під будівлею суду. Прибічники реформи кажуть, що нині незастраховані громадяни дуже вразливі:

«Цей закон гарантує основний медичний захист. Він захищає від несправедливих методів роботи індустрії медичного страхування, яка перекладає усе на плечі пацієнта».

Противники закону зазначають, що Конгрес не має права змушувати американців купувати будь-що:

«Із дев’яти суддів п’ятеро — консерватори, і вони, схоже, за те, щоб скасувати закон. А за правилами Верховного Суду, усе що потрібно — це проста більшість».

Ця реформа була одним із головних пунктів виборчої програми Барака Обами 2008 року. Однак нині обов’язкове медичне страхування не підтримують 51 відсоток громадян. Остаточне рішення суд має ухвалити наприкінці червня.

Copyright © 2012 euronewsРеформа охорони здоров’я у США: бути чи не бути, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}