Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проведення перевірок ФСС від НВВ

Проведення перевірок ФСС від НВВ

Лист ФСС від НВВ від 10.05.2011 р. №244-07-2 относительно вопроса проведения проверок так, чтобы не нарушать нормального режима работы предприятия, которое проверяется
Виконавча дирекція ФСС від НВВ роз’яснила питання проведення перевірок таким чином, щоб не порушувати нормального режиму роботи госпсуб’єкта, що перевіряється.

Фонд перевіряє стан профілактичної роботи та охорони праці на підприємствах, бере участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві, а також професійних захворювань. Виконання статутних функцій та обов’язків Фонду щодо запобігання нещасним випадкам покладається на страхових експертів з охорони праці.

Ці перевірки не належать до заходів держнагляду у сфері госпдіяльності та мають радше консультативно-дорадчий характер.

Відповідно до ст. 241 Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» Фонд також має право проводити перевірки дотримання підприємствами (установами і організаціями) порядку використання страхових коштів, перерахованих Фондом на фінансування заходів, передбачених цим Законом, та проводити перевірки достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у т.ч. основний) підприємств (установ і організацій) для віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності.

Порядок та строки проведення планових та позапланових перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності регламентовано Порядком віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний), затвердженим постановою правління Фонду від 30.11.2010 р. №30 Про затвердження Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) .Проведення перевірок ФСС від НВВ, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}