Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Президент доручив уряду провести засідання з представниками усіх пільгових категорій громадян

Президент доручив уряду провести засідання з представниками усіх пільгових категорій громадян

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА. Президент України Віктор Янукович доручив уряду провести спільно з представниками всіх пільгових категорій громадян України урядове засідання для вирішення всіх дискусійних питань. Про це він повідомив сьогодні журналістам під час відвідування Єнакієвського металургійного заводу, передає кореспондент РБК-Україна.

«Я зобов'язав уряд найближчим часом зібрати представників всіх громадських організацій, які мають пільги, і провести таку дискусію відверто, метою якої буде, щоб ми ні в якому разі не знизили рівень соціальної допомоги, а також щоб цей пріорітет держави завжди враховувався в бюджеті щорічно, і щоб щорічно ця наглядова рада, яку можна створити з представників різних громадських організацій, контролювала цей процес. Я проти того, щоб скорочували пільги, я б сказав, що нам потрібно створити таку ситуацію, при якій пройде кілька років, і ми вийдемо на виконання всіх цих законів, тобто, бюджет буде спроможний це (законодавство) виконувати», - повідомив Янукович.

Також Президент підкреслив, що це цілком природно, що люди розпочали акції протесту, коли відчули, що рівень соціальних пільг може бути знижено.Президент доручив уряду провести засідання з представниками ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}