Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правоохоронці отримають унікальні «розмовники»

Правоохоронці отримають унікальні «розмовники»

ЄВРО-2012. Міністерство внутрішніх справ отримає 1500 електронних перекладачів американського виробництва до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Як повідомили Інфоцентру «Україна-2012» у прес-службі компанії ECTACO, у користування українського відомства буде передано модель iTRAVL, яка подібна до тієї, що використовували служби безпеки під час Олімпіади-2008 в Пекіні.

Вона підтримує російську, українську, англійську, іспанську, італійську, німецьку, польську, португальську та французьку мови. Крім того, модель містить аудіорозмовник, що розпізнає мову і забезпечує миттєвий переклад 14 тисяч фраз, а також вбудовану програму для прискореного вивчення іноземних мов.

Повідомляється, що українська міліція тестувала комунікатор з лютого 2011 року. За словами правоохоронців, електронний перекладач дуже легкий та зручний у використані.Правоохоронці отримають унікальні «розмовники», автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}