Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Потяг «Чернівці-Київ» стане швидкісним

Потяг «Чернівці-Київ» стане швидкісним

ЗМІНИ. З початку наступного року потяг «Чернівці-Київ» зменшить свій час у дорозі на дві години. Отож чернівчани зможуть добратися до столиці не за 15, а за 13 годин. А вже незабаром, теж у 2012 році, планується ще на п'ять годин зменшити час подорожі цим потягом. З цією метою буде прокладено його маршрут через територію Молдови, передає УКРІНФОРМ.

«Цей потяг курсуватиме за іншим розкладом, матиме інший номер, але зрештою це буде той же потяг «Буковина», який і нині працює на маршруті. Йому буде присвоєно категорію швидкісного і він майже на дві години швидше прибуватиме до кінцевої зупинки за рахунок скорочення кількості зупинок». — повідомив начальник залізничного вокзалу станції Чернівці Мар’ян Ласійчук..

За словами начальника управління інфраструктури та туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Дмитра Павела, прокладання маршруту цього популярного потяга через територію Молдови скоротить час у дорозі ще на п'ять годин. Листи-звернення до адміністрації президента вже надіслано, ведуться переговори з митниками та прикордонниками. Попередньо, щоби унеможливити контрабанду та спростити перетин кордону для українців, планується надати можливість подорожувати цим потягом за внутрішніми українськими паспортами.

Потяг «Чернівці-Київ» з 1 січня 2012 року матиме номер 118 (нині — 327), відправлятиметься з Чернівців щодня о 18.18, до Києва прибуватиме о 8.00. З Києва він відправлятиметься о 18.31, до Чернівців прибуватиме о 7.58 год. Зупинятиметься на 11 станціях (раніше — на 20-ти), зокрема, в Тернополі, Хмельницькому та Вінниці.Потяг «Чернівці-Київ» стане швидкісним, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}