Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Потужний землетрус в Індонезії: є небезпека цунамі

Потужний землетрус в Індонезії: є небезпека цунамі

ЧЕКАЙ БІДИ. Потужний землетрус стався біля берегів Індонезії. Сила підземних поштовхів склала майже 9 балів за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу - за 430 кілометрів від острова Суматра. Про жертви і руйнування поки інформація не надходила. По всьому узбережжю Індійського океану оголошено попередження про можливість цунамі.

Епіцентр підземних поштовхів знаходився в 495 км на північний захід від міста Банда-Ачех - столиці провінції Ачех. Осередок стихії залягав на глибині 33 км.

Індонезійський архіпелаг складається з понад 18 тисяч островів, що розтягнулися вздовж екватора на 6,5 тисяч кілометрів Найбільша в світі острівна країна оточена так званим тихоокеанським Вогненним кільцем - ланцюгом сейсмічно активних зон і вулканів, що протягнулася від берегів Мексики до Нової Зеландії.

Ця звістка спричинила справжню паніку. Адже 2004 року внаслідок схожого землетрусу і цунамі у регіоні загинули понад 200 тисяч людей.

Copyright © 2012 euronewsПотужний землетрус в Індонезії: є небезпека цунамі, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости

Збитий приціл
15:30, 17.02.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}