Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Підвищені виплати — не лише ветеранам

Підвищені виплати — не лише ветеранам

ТУРБОТА. Уряд запланував у 2012 році низку заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найуразливіших верств населення. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, коментуючи прийняття на засіданні Кабміну відповідної постанови.

Так, зокрема, з 1 січня 2012 року заплановано: збільшення розміру пенсій інвалідам війни — на 25%; підвищення виплат членам сімей загиблих військовослужбовців — на 35%; підвищення допомоги членам сімей померлих військовослужбовців — на 23%; підвищення виплат членам сімей померлих учасників бойових дій та учасників війни — на 30%. Діти війни отримають виплати, вищі на 20%, а разова грошова допомога ветеранам війни та щомісячна державна адресна допомога до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій зросте на 25%. Постановою встановлюється також мінімальний розмір пенсій військовослужбовцям строкової служби.

«Зазначені виплати люди почнуть отримувати уже з січня 2012 року», — передає слова Сергія Тігіпка прес-служба Мінсоцполітики.Підвищені виплати — не лише ветеранам, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}