Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Під час перепису українці відповідатимуть на 27 запитань

Під час перепису українці відповідатимуть на 27 запитань

СТАТИСТИКА. Державна служба статистики України оприлюднила проект програми Всеукраїнського перепису населення 2013 року. Проект розміщено на сайті Держстату, передає УНІАН.

Відзначається, що в основу проекту покладено рекомендації Конференції європейських статистиків щодо проведення переписів населення та житлового фонду 2010 року і положення ст. 5 Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення».

Оновлена анкета містить 27 питань. Окрім питань про родинні стосунки, стать, дату, місце народження, громадянство та національність, в анкеті містяться різні уточнюючі питання.

Зокрема, відповідаючи на питання про рідну мову, учасники опитування повинні будуть також вказати, чи володіють українською і чи вміють користуватися мовою жестів.

Також в анкеті у пункті «Ваші джерела засобів існування (за останні 12 місяців)» розміщено підпункти «заощадження, дивіденди, відсотки», «дохід від патентів, авторських прав», «здавання в оренду або у найм власності та майна».

Питання про житлові умови з’ясовує тип житлового приміщення, розмір його загальної площі, кількість зайнятих домогосподарством житлових кімнат і тип володіння.

Перший Всеукраїнський перепис населення відбувся у 2001 році.Під час перепису українці відповідатимуть на 27 запитань, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}