Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пересівати потрібно 3 млн га

Пересівати потрібно 3 млн га

ПРОГНОЗ. Восени минулого року вітчизняні аграрії засіяли майже 8,5 мільйона гектарів озимих культур. Проте через несприятливі погодні умови та складне входження озимих в зиму майже 1,5 мільйона засіяних площ не дали сходів. Наразі сільгоспвиробники вже готуються до весняно-польових робіт і пересіву від 2,5 до 3 мільйонів гектарів озимих культур.

Лише з початку цього року профільний міністр Микола Присяжнюк особисто відвідав Полтавську, Рівненську, Запорізьку, Волинську та Київську області, де провів наради, присвячені весняно-польовим роботам.

Ситуація, що склалася з озимими, не є вкрай критичною, оскільки були роки, коли аграрії пересівали до 6 мільйонів гектарів озимини. Проте в деяких областях — Луганській, Запорізькій, Херсонській, Дніпропетровській, Миколаївській і в Криму, де сніговий покрив відсутній чи замалий, необхідно пересіяти значні площі.

Микола Присяжнюк зазначив, що загрози продовольчої кризи немає, а динаміки зростання цін на зернові всередині країни не спостерігається, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.Пересівати потрібно 3 млн га, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}