Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Особливості видачі ліцензій — роз’яснює Держкомпідприємництва

Особливості видачі ліцензій — роз’яснює Держкомпідприємництва

Лист Держкомпідприєництва від 30.08.2011 р. №6929 Про розгляд листа
Держкомпідприємництва роз’яснив питання щодо видачі ліцензії чи щодо відмови у її видачі.

Відповідно до ст. 10 Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», госпсуб’єкт, який має намір провадити певний вид госпдіяльності, що ліцензується, особисто чи через уповноважений ним орган (особу) звертається до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії.

До заяви про видачу ліцензії додається виписка з ЄДР.

Для окремих видів госпдіяльності, що підлягають ліцензуванню, до заяви про видачу ліцензії також додаються документи, вичерпний перелік яких встановлюється КМУ за поданням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування.

Органу ліцензування забороняється вимагати від госпсуб’єктів інші документи, не вказані у вищезазначеному Законі, крім документів, передбачених ч. 5 ст. 10.

Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду, якщо:

  • — заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;
  • — документи оформлені з порушенням вимог ст. 10 Закону.

Про залишення заяви про видачу ліцензії без розгляду заявник повідомляється в письмовій формі із зазначенням причин залишення її без розгляду у строки, передбачені для видачі ліцензії. Якщо зазначені причини усунуто, заявник може повторно подати заяву про видачу ліцензії.

Орган ліцензування приймає рішення про видачу ліцензії або про відмову у її видачі у строк не пізніше ніж 10 р.д. з дати надходження заяви про видачу ліцензії та документів, що додаються до заяви, якщо спеціальним законом, що регулює відносини у певних сферах госпдіяльності, не передбачений інший строк видачі ліцензії на окремі види діяльності.

Повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії або про відмову у видачі ліцензії надсилається (видається) заявникові в письмовій формі протягом 3 р.д. з дати прийняття відповідного рішення. У рішенні про відмову у видачі ліцензії зазначаються підстави такої відмови, зокрема:

  • — недостовірність даних у документах, поданих заявником, для отримання ліцензії;
  • — невідповідність заявника згідно з поданими документами ліцензійним умовам, встановленим для виду госпдіяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

Рішення про відмову у видачі ліцензії може бути оскаржено у судовому порядку.Особливості видачі ліцензій — роз’яснює Держкомпідприємництва, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы