Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Особливості адміністративного оскарження рішень органів ДПС

Особливості адміністративного оскарження рішень органів ДПС

Лист ДПАУ від 20.07.2011 р. №13096/6/10-1015/2871 Про надання податкової консультації
ДПАУ надала роз’яснення щодо окремих аспектів адміністративного оскарження рішень органів ДПС.

Розгляд скарг платників податків, поданих в адміністративному порядку, регламентується ст. 55, 56 гл. 4 р. II ПКУ.

Відповідно до п. 56.8 ст. 56 ПКУ контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 к.д., наступних за днем отримання скарги, на адресу платника поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

Керівник (заступник) відповідного контролюючого органу може прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги платника податків понад 20-денний строк, але не більше 60 к.д., та письмово повідомити про це платника до закінчення строку, визначеного в п. 56.8 ст. 56 ПКУ (п. 56.9 ст. 56 ПКУ).

Якщо рішення за скаргою платника податків не надсилається платнику протягом 20-денного строку або протягом строку, продовженого за рішенням керівника контролюючого органу (або його заступника), скарга вважається повністю задоволеною на користь платника з дня, наступного за останнім днем зазначених строків.

Скарга вважається також повністю задоволеною на користь платника податків, якщо рішення керівника контролюючого органу (або його заступника) про продовження строків її розгляду не було надіслано платнику податків до закінчення 20-денного строку, зазначеного в абз. 1 п. 56.9 ст. 56 ПКУ.



Особливості адміністративного оскарження рішень органів ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы