Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обережно! виявлено шкідливі організми в імпортній продукції

Обережно! виявлено шкідливі організми в імпортній продукції

ШКІДНИК. У зв’язку зі збільшенням імпорту овочевих, квіткових і декоративних культур до України, почастішали випадки виявлення західного квіткового трипсу — небезпечного карантинного шкідника. Лише на минулому тижні Державною службою з карантину рослин зафіксовано три випадки виявлення шкідника в імпортній продукції, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Під час контрольного обстеження магазину та складу у Луцьку, в партії хризантем голландського походження був виявлений західний квітковий трипс. Через це вся партія зараженої продукції була вилучена та знищена.

Карантинного шкідника було виявлено в партії зрізаної зелені, яка надійшла до України з Ізраїлю. Також державні інспектори карантину рослин виявили партію свіжих овочем та фруктів з Нідерландів, заражену західним квітковим трипсом. Обидві заражені партії призначалася для реалізації в Київській області. Наразі, продукція направлена на знезараження.

У разі подальшого виявлення західного квіткового трипса Державна служба з карантину рослин України буде змушена застосувати екстрені заходи. Зокрема, розглядається питання повернення заражених вантажів для уникнення занесення і розповсюдження шкідника на території України.Обережно! виявлено шкідливі організми в імпортній продукції, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}