Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Названо лауреатів Пулітцерівської премії

Названо лауреатів Пулітцерівської премії

ПРЕМІЯ. Четверо журналістів американського інформаційного агентства Associated press (AP) отримали престижну Пулітцерівську премію в номінації За видатне розслідування, передає «КорреспонденТ.biz» з посиланням на РІА Новости.

Як повідомляється на сайті організаторів заходу, найкращими журналістами-«розслідувачами» були визнані Метт Апуссо, Адам Голдман, Ейлін Салліван і Кріс Хоулі.

Як сказано в повідомленні AP, четвірка працівників агентства була гідно оцінена за серію репортажів про перевищення повноважень нью-йоркською поліцією під час оперативно-розшукових заходів, спрямованих на запобігання терактам, у мусульманських кварталах мегаполісу.

Члени журі також вирішили присудити Пулітцерівську премію фотографу агентства Франс Прес Массуд Хуссейні в номінації За новинну фотографію.

Він отримав престижну нагороду за фото афганської дівчинки, яка заплакала від страху після того, як стала очевидцем теракту.

Крім того, відразу двох «пулітцерів» були удостоєні журналісти відомої американської газети New York Times. Премію в номінації За міжнародний репортаж отримав оглядач цього видання Джефрі Джентльмен, премія в номінації За майстерність дісталася кореспонденту Девіду Коченевськи.

Веслі Морріс, журналіст Boston Globe — ще однієї американської газети, — був удостоєний премії За художню критику.

Журі не присудило нікому премію в номінаціях За редакційний коментар, а також За художню книгу, написану американським письменником, бажано про Америку.

Нагадаємо, минулого року New York Times отримала Пулітцерівську премію за статті про Росію.Названо лауреатів Пулітцерівської премії, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}