Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

НАСА відмовилося від місії на Марс

НАСА відмовилося від місії на Марс

КОСМОС. Американська космічна агенція НАСА заявляє про вихід зі спільної місії на Марс через заплановане скорочення бюджету, повідомляє ВВС.

Представники НАСА кажуть, що агенція відмовиться від участі в проекті ЕкзоМарс, запланованого на 2016 і 2018 роки спільно з Європейським космічним агентством.

Передбачалося, що науковці відправлять на Марс зонд, який мав повернутися на Землю із зразками ґрунту планети. Місія мала стати частиною дослідження з пошуку ознак життя на Марсі.

У НАСА кажуть, що серед нових пріоритетів агенції — будівництво нового телескопа на заміну Хабблу та розробка наступного покоління пілотованих космічних апаратів.

ДОВІДКОВО

Великі обсерваторії - серія з чотирьох науково-дослідних супутників НАСА. Всі великі обсерваторії приблизно однакові за розміром і вартості на початку програми, усі внесли істотний внесок в астрономію. Кожна з обсерваторій досліджувала свою область електромагнітного спектру.

УНННАСА відмовилося від місії на Марс, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}