Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На виборах у Південній Кореї перемогла правляча партія

На виборах у Південній Кореї перемогла правляча партія

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ. Правляча консервативна партія «Сенурі» («Новий світ») перемогла на чергових парламентських виборах у Південній Кореї, повідомляє Укрінформ.

За підсумками проведеного 11 квітня голосування «Сенурі» отримала 152 з 300 місць у південнокорейському парламенті, що обирається на чотирирічний термін. Основного конкурента правлячої партії, лівоцентристську Об'єднану демократичну партію (ОДП), буде представлено 127 депутатами. Крім цього, невелике представництво у парламенті отримали ще дві партії.

Порівняно з попереднім складом парламенту, «Сенурі»погіршила результати, втративши 13 депутатських місць. ОДП, навпаки, отримала на 38 мандатів більше, ніж за підсумками виборів 2008 року.

Зазначається, що за кілька місяців до виборів правляча партія, яка раніше називалася Партією великого народу, змінила назву з метою піти від іміджу «партії для багатих», а також пообіцяла розвивати соціальні програми, щоб залучити на свою сторону виборців, які дотримуються лівих поглядів.На виборах у Південній Кореї перемогла правляча партія, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}