Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На продавця – з гранатою!

На продавця – з гранатою!

КРИМІНАЛ. Так серйозно торгові патенти та ліцензії на торгівлю у підприємців на Ніжинському ринку не вимагав ще ніхто — погрожуючи предметом, схожим на осколкову гранату «Ф-1».

Зважаючи на можливі тяжкі наслідки, керівництво Ніжинського міськвідділу перед виїздом на надзвичайну подію провело додатковий інструктаж слідчо-оперативної групи, акцентуючи особливу увагу на заходах безпеки та збереженні життя і здоров'я громадян. Слідчо-оперативна група була підсилена начальником сектору карного розшуку - досвідченим оперативником, що пройшов і вогонь, і воду.

Для блокування виходів з ринку та організації можливої евакуації громадян, на місце також виїхала група швидкого реагування міськвідділу та наряди державної служби охорони. Оперуповноважені сектору карного розшуку, розчинившись у натовпі, наблизившись до хулігана впритул і блискавично затримали правопорушника. Той, навіть, не встиг зрозуміти що сталося.

Працівники карного розшуку в присутності експерта-вибухотехніка обережно вилучили гранату у нетверезого «підривника», передавши на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС.

Керівник слідчо-оперативної групи - слідчий міськвідділу упізнала хулігана, адже молодик нещодавно був умовно засуджений за крадіжку, але, вочевидь, за розум не взявся. Тепер до старого покарання добавиться і нове - за хуліганство. Під час спілкування з міліцією правопорушник розповів, що гранату придбав у невідомого чоловіка аби потім перепродати. Наразі міліція з'ясовує особу продавця вибухонебезпечної іграшки.

Попереду слідство і суд, які мають визначити ступінь провини правопорушника, - повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області.На продавця – з гранатою!, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}