Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На майдані Незалежності встановлять лотос

На майдані Незалежності встановлять лотос

ПРИКРАСА. Скульптуру у вигляді квітки лотоса — експонат Першої Київської міжнародної бієнале, що відкриється 24 травня, — встановлять 7 квітня на Майдані Незалежності.

Про це повідомила комісар ARSENALE 2012, генеральний директор НКММК «Мистецький арсенал» Наталія Заболотна на прес-конференції у четвер, передає УКРІНФОРМ.

«7 квітня о 19:00 ми вас запрошуємо на майдан Незалежності, де буде встановлено один з ключових експонатів Першої Київської бієнале — це 10-метровий у діаметрі лотос. Він буде живий, він рухатиме своїми пелюстками. Він знаходитиметься на Майдані протягом 10-ти днів. Цей лотос, звісно, охоронятимуть», — сказала Наталія Заболотна.

Автор скульптури — відомий корейський художник і дизайнер Цой Джонг Хва. «Лотос відкривався до цього близько в десяти культурних і спортивних столицях світу. Він відкривався в різному кольорі і в різному розмірі. Він був представлений на Венеційській бієнале, на Олімпіаді в Пекіні, був під час кінофестивалю в Лос-Анджелесі», — зазначила гендиректор Мистецького арсеналу.

Вона додала, що у Києві лотос буде золотим.

Під час проведення ARSENALE 2012 (з 24 травня до 31 липня) лотос буде встановлений у невеличкій водоймі на території Мистецького арсеналу.На майдані Незалежності встановлять лотос, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}