Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На час проведення Євро-2012 комунальні служби посилять прибирання міста

На час проведення Євро-2012 комунальні служби посилять прибирання міста

ІНІЦІАТИВА. На час проведення чемпіонату Євро -2012 комунальні служби посилять роботу з прибирання міста. Про це у прямому ефірі розповів заступник голови Київської МДА Анатолій Голубченко, повідомляє прес-служба Київська МДА.

«Ми додатково розробили та плануємо втілити у життя концепцію чистого міста. Зрозуміло, що у нас є регламентні роботи із забезпечення чистоти у Києві, але на час чемпіонату звичайних регламентних заходів не вистачить», — розповів він.

За словами заступника голови КМДА, на період футбольного чемпіонату кількість відходів суттєво збільшується, що псуватиме зовнішній вигляд столиці.

«Ми плануємо залучити додаткову техніку для прибирання та миття вулиць, поставити більше урн на шляхах уболівальників, попрацювати над благоустроєм дворів, посадити клумби, газони, дерева», — пояснив Анатолій Голубченко.

«Загалом можу сказати, що обов’язковий обсяг робіт для вдалого проведення чемпіонату ми зробили. Завершення підготовки таких важливих об’єктів, як аеропорти «Бориспіль» та «Жуляни», реконструкція проспекту Бажана, бульварів Шевченка та Лесі Українки, перебуває на фінальній стадії, роботи виконуються чітко за планом. Тож сумніву у їх вчасному завершенні у мене немає. Хрещатик ми будемо оновлювати після закінчення роботи фан-зони. У весняний сезон працюватимемо над озелененням і прикрашанням Києва, продовжимо реалізацію програми орієнтування у місті. Хоча основний обсяг робіт практично виконаний, часу, який нам лишився на підготовку, вже зовсім небагато. Тому саме цей фінальний період буде найнапруженішим», — резюмував Анатолій Голубченко.На час проведення Євро-2012 комунальні служби посилять ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}