Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Микола Азаров прийняв на роботу людей з Facebook

Микола Азаров прийняв на роботу людей з Facebook

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Секретаріат Кабінету Міністрів прийняв на державну службу осіб, які прислали прем’єру Миколі Азарову свої резюме.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, повідомляє Українська правда.

Як відомо, під час одного з онлайн-спілкувань у соціальній мережі Facebook до прем’єра Миколи Азарова звернулися молоді люди з проханням допомогти їм у працевлаштуванні на державну службу.

Прем’єр запропонував надсилати резюме на його електронну пошту.

У департаменті кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів повідомили, що цією можливістю скористалися багато осіб.

«Люди надіслали понад 900 звернень. Всі вони були нами детально розглянуті та направлені до відповідних органів», — відзначили фахівці департаменту.

За результатами розгляду надісланих резюме частина кандидатів зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців Секретаріату Кабінету Міністрів.

Крім того, за дорученням прем’єра, 328 резюме кандидатів відправлені: центральним органам виконавчої влади —134 резюме, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям — 194 резюме.

Всі ці резюме направлені для розгляду та включення до кадрового резерву на посади державних службовців з урахуванням вимог, визначених положенням про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів.Микола Азаров прийняв на роботу людей з Facebook, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}