Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Лишні кілограми шкодять роботі мозку

Лишні кілограми шкодять роботі мозку

ВОРОГ СЕРЦЮ І ГОЛОВІ. Надмірна вага у зрілому віці збільшує ризик погіршення роботи мозку, свідчить дослідження корейських науковців.

Експеримент, у якому брали участь 250 людей віком 60-70 років, виявив, що в тих, у кого високий індекс маси тіла і велика талія, гірше пройшли когнітивні тести.

Британське Товариство Альцгеймера каже, що це дослідження, опубліковане в журналі «Вік і старіння» (Age and Ageing), додало ваги думці про те, що надлишковий жир у тілі впливає на функції мозку.

Однак зміна стилю життя може позитивно вплинути на ситуацію, каже Товариство.

Один з авторів дослідження Де Хен Юн сказав:

«Наші результати великою мірою стосуються охорони здоров'я. Запобігання ожирінню може бути важливим елементом профілактики когнітивних порушень та слабоумства».

«Ми всі чули, що високий індекс маси тіла - погано для серця, однак це дослідження показує, що це може бути погано і для голови. Третина людей віком понад 65 років помирають, страждаючи на слабоумство. Однак є заходи, які, ймовірно, можуть запобігти цій хворобі», - каже речник Товариства Альцгеймера.

За його словами, збалансована дієта, підтримання нормальної ваги та регулярне фізичне навантаження можуть суттєво полегшити життя.

BBC uaЛишні кілограми шкодять роботі мозку, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы