Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Легендарний Ducati може стати «Фольксвагеном»

Легендарний Ducati може стати «Фольксвагеном»

АВТО. Італійський виробник мотоциклів Ducati разом з усіма своїми боргами може за 860 млн євро (1,129 млрд дол.) перейти у власність німецького автоконцерну Volkswagen, передає ТСН з посиланням на РБК-Україна.

Раніше джерела повідомляли, що Audi досягла угоди з приводу Ducati з його головним акціонером Investindustrial і планує оголосити про операцію в цю середу, 18 квітня.

Деякі аналітики, проте, поставили під питання розумність покупки для Volkswagen, вказавши, що її головними завданнями зараз є інтегрування Porsche і об'єднання операцій виробників вантажівок MAN і Scania.

«При придбанні Ducati Volkswagen мотивувала більше пристрасть до брендів, ніж промислова або фінансова логіка», — вважає Арндт Еллінгхорст з лондонського відділення Credit Suisse.

Після купівлі Ducati кількість марок у володінні Volkswagen збільшиться до 12: під різними брендами концерн випускає зараз практично весь спектр транспортних засобів - від економічних машин для міста до 40-тонних вантажівок.

Нагадаємо, чистий прибуток Volkswagen в 2011 році склав рекордні 15,8 млрд євро, операційний прибуток Volkswagen за 2012 році очікується на рівні 11,3 млрд євро.Легендарний Ducati може стати «Фольксвагеном», автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}