Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Курйози жеребкування: збірна Англії відмовилась жити в Україні під час Євро-2012

Курйози жеребкування: збірна Англії відмовилась жити в Україні під час Євро-2012

ОТ ТОБІ Й МАЄШ?! Британська преса критикує рішення наставника англійської збірної Фабіо Капелло базуватися у Польщі під час Євро-2012. Рішенням італійця незадоволені і в Україні, де згідно з жеребкуванням, Англія повинна буде провести груповий раунд турніру.

Як відомо, Англія потрапила в одну групу з Україною, Францією і Швецією. Дві гри англійці проведуть в Донецьку на «Донбас Арені», а одну в Києві на НСК «Олімпійський».

Рішення Капелло прийняв ще до жеребкування і змінювати його, не дивлячись на 1.500 км до Донецька і 900 - до Києва, не має наміру. В Англії ж вважають, що зайві перельоти напередодні матчів футболістам не підуть на користь.

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков не розуміє рішення Капелло:. «У тому ж Донецьку три відмінні тренувальні бази, як і в Києві, і Харкові. Думаю, британці повинні змінити своє рішення. Так, ми спадкоємці Радянського Союзу, але з точки зору спортивної інфраструктури наші бази кращі за більшість Європейських».

Нагадаємо також, що жити в Україні відмовилася збірна Німеччини, яка свої ігри групового етапу повинна провести у Харкові та Львові. В той же час, збірна Франції, дізнавшись результати жеребкування, вирішила проміняти Польщу на Україну, «з поваги до країни», як свідчить офіційна версія.

ICTVКурйози жеребкування: збірна Англії відмовилась жити ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}