Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Контроль за перерахуванням, обліком та витрачання страхових коштів ФСС від НВВ

Контроль за перерахуванням, обліком та витрачання страхових коштів ФСС від НВВ

Лист ФСС від НВВ від 06.06.2011 р. №204-06-3 право проводить проверки соблюдения предприятиями, учреждениями и организациями независимо от формы собственности, вида экономической деятельности и хозяйствования порядка использования страховых средств
ФСС від НВВ нагадує, що планові заходи, пов’язані з державним наглядом (контролем) за нарахуванням і сплатою госпсуб’єктами страхових внесків та цільовим використанням коштів страхування від нещасного випадку, здійснюються з такою періодичністю:

  • — з високим ступенем ризику — не частіше ніж 1 раз на рік;
  • — із середнім ступенем ризику — не частіше ніж 1 раз на 2 роки;
  • — з незначним ступенем ризику — не частіше ніж 1 раз на 5 років.

Статтями 165(4) та 244(10) Кодексу про адмінправопорушення визначено, за які правопорушення, ким та у якому розмірі застосовуються санкції при порушенні законодавства про загальнообов’язкове державне соцстрахування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Пунктом 10 Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (постанова правління Фонду від 12.07.2007 р. №36 Про затвердження Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ), передбачено, що усі спірні питання, які виникають між страхувальником та робочими органами виконавчої дирекції Фонду з приводу нарахування страхових внесків і пені, стягнення недоїмки, неприйняття до заліку витрат у рахунок страхових внесків, вирішуються в судовому порядку. За бажанням заінтересована особа може звернутися з питань розв’язання спору до спеціальної комісії при робочому органі виконавчої дирекції Фонду, рішення якої може бути оскаржено до комісії, створеної при виконавчій дирекції Фонду, а рішення останньої — до його правління.

У зв’язку з прийняттям Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» втратила чинність постанова №36, але її положення поширюються на правовідносини зі стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених до 01.01.2011 р., в т.ч. страхових внесків, строк сплати яких на 01.01.2011 року не настав (постанова правління Фонду від 30.11.2010 р. №31 Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ).

Крім того, Фонд зазначає, що з 01.01.2011 р. набрав чинності Закон «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», яким передбачено правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку ЄСВ, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку.Контроль за перерахуванням, обліком та витрачання страхових ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы