Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кенія хоче купити в України вантажні вагони

Кенія хоче купити в України вантажні вагони

МАЙБУТНІЙ КОНТРАКТ. Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) веде переговори про постачання до Кенії майже тисячі вантажних вагонів вартістю понад 60 мільйонів доларів.

Про це із посиланням на інформацію посольства України в Кенії пише «Комерсант-Україна» у пубілкації «Вагони відправляються у Кенію».

Згідно із повідомленням, директор зі збуту та маркетингу Крюківського вагонобудівного заводу Вадим Дузік минулого тижня провів переговори з представниками кенійської залізниці Kenya Railways Corporation, консорціуму Rift Valley Railways (здійснює перевезення в Кенії і Уганді) і кенійської національної торгово-промислової палати.

На підприємстві підтвердили факт проведення переговорів, але коментувати їх відмовилися, повідомляє Gazeta.ua.

Нині парк вантажних вагонів Кенії становить майже 4-4,5 тисячі, розповів секретар з економічних питань посольства України в Кенії Ігор Борисенко.

За його словами, вагони купувалися у Великій Британії та Японії ще в 70-х роках, тому Кенія потребує оновлення їх парку.

Фінансування угоди поки не обговорювалося, але в посольстві повідомили, що КВБЗ готовий сприяти залученню фінансів для закупівлі рухомого складу під державні гарантії уряду Кенії.

Сторони створили робочі групи для узгодження технічних параметрів можливої співпраці.

«Річ у тім, що в Кенії вузька колія - 1000 міліметрів, Крюківському заводу не доводилося ще робити вагони такого типу. Кенійські партнери не виключають можливості закупівлі тільки кузовів. У цьому разі на них будуть встановлені візки європейського виробництва», - пояснив Борисенко.

У повідомленні посольства зазначено, що українська компанія буде надавати замовнику технічну допомогу, проводити збірку вагонів, їх ремонт та випробування.Кенія хоче купити в України вантажні вагони, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}