Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Головних бухгалтерів бюджетних установ призначають за погодженням з Держказначейством

Головних бухгалтерів бюджетних установ призначають за погодженням з Держказначейством

Лист Мінфіну від 11.07.2011 р. №31-04330-13-2-24/17568 проблемні питання, що виникають при виконанні вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. N 59
Мінфін роз’яснив проблемні питання, що виникають при виконанні вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. №59 Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи , зокрема щодо призначення головних бухгалтерів бюджетних установ.

Призначення та звільнення головного бухгалтера бюджетної установи здійснюються за погодженням з Держказначейством відповідно до законодавства про працю з урахуванням типових професійно-кваліфікаційних характеристик головного бухгалтера бюджетної установи, затверджених КМУ.

При цьому згідно зі ст. 2 Кодексу бюджетними установами є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації, створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідно державного бюджету чи місцевого бюджету.

Мінфін звертає увагу, що норми Кодексу та Типового положення містять вимогу щодо проведення органами Держказначейства оцінки виконання головними бухгалтерами бюджетних установ своїх повноважень, порядок проведення якої, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. №59 Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи , повинен бути затверджений до 01.12.2011 р.



Головних бухгалтерів бюджетних установ призначають ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 3.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы