Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Голові Deutsche Bank надіслали вибухівку

Голові Deutsche Bank надіслали вибухівку

КРИМІНАЛ. Пакет з вибухівкою прийшов на адресу голови Deutsche Bank Йозефа Акерманна, якого часто називають «обличчям капіталізму у Німеччині». Він є одним з небагатьох німецьких посадовців, хто завжди ходить з охороною. Останнім часом Акерманн був мішенню для критики з боку руху «Захопи Волл-стріт» та подібних активістів у Європі.

ДОВІДКОВО

Йозеф Акерманн народився 7 лютого 1948 року в Швейцарії. Він є швейцарським банкіром і генеральним директором банку «Deutsche Bank».

Йозеф Акерманн народився і провів дитинство в невеликому селі. У юні роки йому не раз доводилося боротися з труднощами і перешкодами. Взяти лише навчання в місцевій школі, коли освоювати ази грамотності доводилося в класі з 60 іншими учнями. Підлітком він, протягом семи років, їздив до школи на велосипеді в інше місто, тому що в його рідному Мельсе навчального закладу не було.

Йозеф Акерманн виріс у родині лікаря. Батько стежив за вихованням своїх синів, тому Йозеф ріс під «сильною рукою». Для того, щоб хлопчик розумівся у мистецтві, з юних років йому прищеплювали любов до музики і живопису. Маленький Йозеф вчився грати на роялі, віолончелі та скрипці. А на канікулах батьки з дітьми приїжджали погостювати до родичів у Мюнхен, де неодмінним було відвідання Мюнхенської опери.

Після школи Акерманна призвали в армію, де він служив простим рядовим.

Як і годиться хлопцю з порядної сім'ї, після повернення з армії Йозеф поступив в університет. Незважаючи на заперечення свого батька, він відразу ж відмовився від медицини і вступив до університету Санкт-Галлена, для того щоб вивчати соціологію та економіку. У 1977 році молодий професіонал захистив дисертацію, після чого отримав пропозицію про роботу від Ханса Крістофа Бинсвангера. Під час навчання в університеті Акерманн не забував і про армію, за цей час він встиг дослужитися до звання полковника запасу.

Початком кар'єри Йозефа Акерманна в банківській сфері стала компанія «Credit Suisse», в якій він пропрацював протягом 16 років. Йозеф почав з невеликою посади і став однією з провідних фігур банку.

З перших же років банківської служби Йозеф Акерманн завжди прямо висловлював свою думку і не боявся гніву з боку начальства. Саме завдяки цій якості він став одним з провідних менеджерів банку. Але й через свою прямоту йому довелося його залишити. Йозеф не зійшовся в поглядах з начальством і вирішив покинути цю організацію.

Після банку «Credit Suisse» Акерманн постпіло пропозиція від компанії «Deutsche Bank» очолити раду директорів. Трохи подумавши, банкір прийняв цю пропозицію.

На даний момент він займає пост генерального директора банку і є його основним керівником.Голові Deutsche Bank надіслали вибухівку, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}