Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Фінансовий консиліум оцінить стан португальської економіки

Фінансовий консиліум оцінить стан португальської економіки

АУДИТ. «Трійка» повертається до Португалії. Міжнародні кредитори перевірять зусилля уряду і стан економіки, якій пророкують долю Греції. У 4 кварталі обсяг ВВП скоротився на 1,3%, а за минулий рік — на усі 1,5%. Перспективи Португалії на 2012 такі ж туманні, як і у Греції. Однак відмінності між європейськими боржниками — значущі. Португалія, на відміну від Греції, має за спиною надійний тил європейських колег. З рецесії країну виводять інтенсивною терапією.

Економічне життя у Португалії підтримує кредитний пакет від ЄС, МВФ і ЄЦБ. В обмін на 78 млрд євро країна пішла на підвищення податків, урізання витрат і жорстку економію. Якщо населенню воно не до душі, то кредитори — обома руками «за».

Після зниження рейтингу від Moody’s, міністерство фінансів успішно залучило 3 млрд євро на аукціоні з продажу цінних паперів з коротким терміном обігу. Ставки за облігаціями пішли вниз. Ринки зробили вибір кому довіряти.

Copyright © 2012 euronewsФінансовий консиліум оцінить стан португальської економіки, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}