Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Єврокомісія розпочала процедуру проти Будапешта

Єврокомісія розпочала процедуру проти Будапешта

Уряд угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана — знову у центрі уваги Єврокомісії, яка вирішила розпочати офіційну процедуру проти Будапешта. Справу може бути передано до Європейського суду, якщо Угорщина не змінить закони, які обмежують незалежність угорського Центрального банку й судочинства, скасовують посаду незалежного експерта з захисту особистих даних.

Говорить голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу:

«Ухвалене сьогодні рішення свідчить: ми рішуче налаштовані гарантувати, що законодавство ЄС дотримується у повній відповідності з його буквою і духом і що в усіх країнах-членах існує стабільне правове середовище».

На початку січня десятки тисяч угорців протестували проти нової конституції. Через суперечливі положення нового основного закону у грудні достроково закінчилися переговори щодо фінансової допомоги Угорщині з боку МВФ.

У вівторок Брюссель підтвердив, що для поновлення цих переговорів Будапешт мусить змінити закон щодо Центрального банку.

Copyright © 2012 euronewsЄврокомісія розпочала процедуру проти Будапешта, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}