Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ЄС планує накласти ембарго на іранську нафту

ЄС планує накласти ембарго на іранську нафту

ТИСК НА ТЕГЕРАН. Ембарго на іранську нафту пропонує запровадити з 1 липня головуюча в Євросоюзі Данія. Таким чином Європа сподівається збільшити тиск на Тегеран, побоюючись, що той створює ядерну бомбу. Іран твердить, що його ядерна програма має мирний характер. Деталі нових санкцій у стадії розробки, однак ясно, що країнам ЄС доведеться шукати нових постачальників нафти.

«Я сподіваюся, що не тільки Данія, але й інші країни-члени ЄС готові розширити ці санкції, — сказала Євроньюз Гелле Торнінґ-Шмідт, данський прем‘єр-міністр. Важливо, щоб Євросоюз чітко визначив свою позицію і не спостерігав пасивно за існуючими загрозами».

орік Євросоюз закупив одну п’яту від усього обсягу іранської нафти. Найбільшими покупцями є Італія, Іспанія і Греція. ЄС має запровадити ембарго слідом за США, які у грудні вирішили посилити санкції проти Ірану. Європейські санкції мають схвалити міністри закордонних справ ЄС на зустрічі 23 січня.

Copyright © 2012 euronewsЄС планує накласти ембарго на іранську нафту, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}