Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Економіка живиться зовнішнім ресурсом

Економіка живиться зовнішнім ресурсом

ПІДСУМКИ

Надходження прямих іноземних інвестицій торік становило 7,5 млрд доларів

Відділ новин «Урядового кур’єра»

Незважаючи на проблеми у світовій економіці, 2011 року Україні вдалося залучити значні обсяги інвестицій. Як зазначив на брифінгу в Будинку уряду голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, цього вдалося досягти завдяки макроекономічній та політичній стабілізації в нашій державі.

«6 квітня минулого року під час презентації інвестиційної реформи ми задекларували, що притік прямих іноземних інвестицій у 2011 році очікується в розмірі 7,5 млрд дол. США. Попри те, що міжнародні організації давали прогноз на рівні 4,7—5,3 млрд дол., нині ми можемо чітко заявити, що наш прогноз справдився», — заявив Владислав Каськів. За його словами, найбільш інвестиційно привабливими регіонами є Дніпропетровська, Луганська, Закарпатська області, а також міста Полтава та Київ.

Говорячи про нинішній рік, голова Держагентства повідомив, що в економіку України планується залучити 10 млрд дол. прямих іноземних інвестицій. «Ключове завдання нашої роботи на 2012 рік — це залучення 10 млрд дол. в економіку України. З них 2 млрд — безпосередньо через механізм єдиного інвестиційного вікна, 3,5 млрд — через реалізацію національних проектів», — зазначив Владислав Каськів.

Проте суму 10 млрд дол. посадовець вважає недостатньою. За його словами, протягом наступних 3 років потрібно залучати 15 млрд дол. щорічно, аби принципово змінити ситуацію на ринку і щоб Україна почала розвиватися за рахунок залучення зовнішнього ресурсу. На думку Владислава Каськіва, тільки радикальне збільшення обсягів інвестицій дасть змогу реалізувати реформи та пережити період активної трансформації.

Торкаючись безпосередньої діяльності Національного агентства з інвестицій та управління національними проектами, його керівник повідомив, що відомство з початку свого існування витратило 179 млн грн бюджетних коштів на поліпшення інвестиційного клімату держави. З них на управління — 7 млн 433 тис., на заходи з формування позитивного інвестиційного іміджу України — 24 млн 571 тис. грн, на утримання регіональних центрів — 13 млн 857 тис. грн, на розробку економічного обгрунтування національних проектів — 22 млн грн, на заходи із створення регіональних перинатальних центрів — 110 млн грн, повідомляє РБК-Україна.

Водночас Владислав Каськів зазначив, що торік у держбюджеті на діяльність Держагентства було закладено 47 млн 272 тис. грн. Незважаючи на те, що було виконано 100% запланованих заходів, реально відомство витратило 24 млн 571 тис. грн, повідомляє прес-служба відомства.Економіка живиться зовнішнім ресурсом, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}