Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДПАУ роз’яснила, як правильно заповнювати ф. №1-ДФ

ДПАУ роз’яснила, як правильно заповнювати ф. №1-ДФ

Лист ДПАУ від 10.08.2011 р. №14496/6/17-0215 щодо заповнення граф форми N 1ДФ
ДПАУ роз’яснила питання щодо заповнення ф. №1ДФ, порядок заповнення якого затверджено наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. №1020 Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників .

Відповідно до п. 3.2 зазначеного Порядку у гр. 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізособі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у дод. до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у гр. 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.

Сума нарахованого доходу відображається повністю, без його зменшення на суму утриманого ПДФО, суму ЄСВ, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, — обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок зарплати працівника, суму ПСП (за наявності).

У гр. 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого платнику податку доходу податковим агентом.

Зарплата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, має бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який було нараховано зарплату.

Отже, до податкового розрахунку за I квартал входить зарплата за січень, що нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні).

При цьому у разі повної та своєчасної виплати зарплати за звітний квартал гр. 3 дорівнює гр. 3а без вирахування ПДФО, ЄСВ, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, — обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок зарплати працівника, суми ПСП (за наявності).

Так, якщо нараховано — 5000 грн (гр. 3а), виплачено доходу у повному обсязі — 5000 грн (гр. 3) або нараховано — 5000 грн (гр. 3а), фактично виплачено доходу 70% від нарахованої суми (не в повному обсязі) — 3500 грн (гр. 3).

У гр. 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.

У гр. 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Податковий розрахунок є інформацією за окремим платником податку за відповідний період, показники відображають фактичні дані за такою фізособою.



ДПАУ роз’яснила, як правильно заповнювати ф. №1-ДФ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы