Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дорогі авто поза законом

Дорогі авто поза законом

КОНТРОЛЬ. Мінекономрозвитку під час чергової перевірки виявило кілька нових фактів порушень законодавства при закупівлі легкових автомобілів державними підприємствами та установами. Про це заявив у коментарі журналістам перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, повідомляє прес-служба урядовця.

За його словами, створено систему автоматичного реагування — перевірки проводяться періодично. Якщо є спроби здійснити закупівлю предметів розкоші, міністерство одразу ж фіксує цю операцію і відповідні матеріали передає до Генеральної прокуратури, сказав Андрій Клюєв. Він також висловив подяку засобам масової інформації, які пильно слідкують за ходом державних закупівель.

За даними прес-служби Мінекономрозвитку, упродовж листопада-грудня виявлено 32 порушення розпорядниками державних коштів вимог постанови Кабміну про граничні суми витрат. За цими фактами криється неефективне використання державних коштів на суму понад 18 млн грн.Дорогі авто поза законом, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}