Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Для реєстрації декларацій з питань будівництва заяву подавати не треба

Для реєстрації декларацій з питань будівництва заяву подавати не треба

Лист Держкомпідприємництва від 30.08.2011 р. №6946 Относительно предоставления разъяснения
Держкомпідприємництва відповів на запит щодо необхідності подання заяви до декларацій з питань будівництва (початок виконання підготовчих робіт, виконання будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів).

Так, уповноважений орган зазначає, що замовник має право виконувати будівельні роботи після, зокрема, реєстрації відповідною інспекцією держархбудконтролю декларації про початок виконання будівельних робіт — щодо об’єктів будівництва, що належать до I — III категорій складності (ч. 1 ст. 34 Закону «3038 Про регулювання містобудівної діяльності»).

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до I — III категорій складності, та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації відповідною інспекцією держархбудконтролю на безоплатній основі поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Форма декларації про готовність об’єкта до експлуатації, порядок її подання і реєстрації визначаються КМУ.

Виконання підготовчих робіт, у т.ч. з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень, може здійснюватися на підставі зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт чи дозволу на виконання будівельних робіт.

Згідно з п. 8 Порядку виконання підготовчих робіт та п. 9 Порядку виконання будівельних робіт (затверджені постановою КМУ від 13.04.2011 р. №466 Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт ), замовник (уповноважена особа) заповнює і подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції два примірники декларації за формою згідно з додатком 2.

Згідно з п. 18 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (постанова КМУ від 13.04.2011 р. №461 Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів ), замовник (його уповноважена особа) подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції два примірники декларації за формою згідно з додатком 1.

Для реєстрації декларацій з питань будівництва необхідності подання госпсуб’єктом заяви немає.



Для реєстрації декларацій з питань будівництва заяву ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы