Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Для китайців ми — велика європейська держава

Для китайців ми — велика європейська держава

Марія ЗАВОРОТНА, Микола ПУГОВИЦЯдля «Урядового кур’єра

СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО. Україна та Китай у ці дні відзначають 20-річчя встановлення дипломатичних відносин. Співпраця двох держав особливо пожвавилася на всіх напрямках минулого року, коли відносини між ними набули статусу стратегічного партнерства. Про це зауважив під час прес-конференції в Києві Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю в нашій країні Чжан Сіюнь. Він зачитав звернення Генерального секретаря ЦК Компартії Китаю Ху Цзіньтао з нагоди знаменної дати до Президента України Віктора Януковича та українського народу.

У своєму посланні глава КНР високо оцінив відносини між двома країнами, які, за його словами, розвиваються стабільно і на здоровій основі. «Незважаючи на міжнародний стан, що змінюється, безперервне поглиблення китайсько-українських відносин, стратегічного партнерства є незмінною політикою китайської сторони», — підкреслив Ху Цзіньтао.

Підбиваючи підсумки співпраці двох країн за два десятиліття, посол Чжан Сіюнь особливий акцент зробив на економічних показниках. Говорячи про динаміку розвитку, він наголосив, що глави обох країн поставили завдання до кінця 2012 р. вийти на рівень 10 млрд доларів у двосторонній торгівлі. Однак, на думку посла, Україна і Китай досягли такого показника вже в 2011 р. «Перші десять місяців року ми мали показник двосторонньої торгівлі на рівні 8,7 млрд доларів, — сказав він. — Хоча точної статистики немає, але по тому, як розвивається наше економічне співробітництво, на 100% упевнений, що ми перевиконали завдання ще до кінця минулого року».

Чжан Сіюнь відзначив важливість присутності в Україні значної кількості комерційних структур КНР. Успіхом він вважає виробництво китайських авто на українських заводах, співпрацю у сфері новітніх технологій. «Україна для кожного китайця, — кілька разів повторив пан посол, — велика європейська держава зі значним потенціалом в економіці, науці, промисловості, сільському господарстві, у сфері розробки новітніх технологій та авіабудуванні. Бачу велику зацікавленість, активність і готовність китайського бізнесу працювати тут».Для китайців ми — велика європейська держава, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости

ЮФ Sayenko Kharenko ...
08:15, 28.03.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}