Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Держслужбовці можуть сподіватися на підвищення зарплат

Держслужбовці можуть сподіватися на підвищення зарплат

ІНІЦІАТИВА. Нацдержслужба звернулася до уряду з ініціативою розглянути можливість підвищення зарплат держслужбовців. Про це сказав у коментарі кореспондентові УКРІНФОРМу перший заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Ігор Попов.

«Нацдержслужба і наша галузева профспілка протягом останнього часу неодноразово звертала увагу уряду на те, що оплата держслужбовців, насамперед головних спеціалістів нижчого рівня, є на сьогодні неадекватною і не відповідає середній по Україні», — повідомив Ігор Попов.

При цьому він зазначив, що такі звернення не залишилися поза увагою Кабінету Міністрів: «Вже є доручення прем’єр-міністра вивчити це питання. І не виключаю, що незабаром можуть з’явитися відповідні рішення. Я припускаю, що таке підвищення може відбутися вже у другому кварталі 2012 року. Але, звичайно, все залежатиме від стану наповнення державного бюджету».

На запитання кореспондента наскільки відчутним очікується збільшення заробітних плат держслужбовців, посадовець відповів: «Однозначно сказати складно, але думаю, що підняття буде доволі відчутним - відсотків на 20. Окрім того, суттєве підвищення заробітних плат для держслужбовців із 2013 року гарантує й нещодавно ухвалений Закон України «Про державну службу».Держслужбовці можуть сподіватися на підвищення зарплат, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы