Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Декларації про початок будробіт та про готовність об’єкта можуть подаватися до дозвільного

Декларації про початок будробіт та про готовність об’єкта можуть подаватися до дозвільного

Лист Мінрегіонбуду від 22.06.2011 р. №40-12-589 щодо надання роз'яснень з питання реєстрації декларації про початок виконання підготовчих і будівельних робіт
Держархбудінспекція роз’яснила питання реєстрації декларації про початок виконання підготовчих і будівельних робіт.

13.04.2011 р. КМУ прийняв постанови №461 Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів та №466 Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт , якими спрощено дозвільні процедури у будівництві. Зокрема, запроваджено декларативний принцип шляхом реєстрації декларації про початок виконання підготовчих та будробіт, про готовність об’єкта до експлуатації. Реєстрація декларації здійснюється з дотриманням вимог Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Декларація приймається в дозвільному центрі за місцезнаходженням об’єкта.

Крім того, замовник (його уповноважена особа) відповідно до зазначених постанов (пункти 18, 23 Порядку №461, п. 8 Порядку №466) може подати особисто або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю два примірники декларації.

Тож за бажанням замовника (уповноваженої особи) декларації та документи можуть подаватися як до дозвільного центру, так і до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об’єкта.Декларації про початок будробіт та про готовність об’єкта ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы