Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ціни на харчі не зростатимуть

Ціни на харчі  не зростатимуть

ПРОГНОЗ. Ціни на деякі продукти харчування трохи знизяться в 2012 році через загальне сповільнення світової економіки, проте в цілому збережуться на колишньому високому рівні. Про це заявив глава Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Жозе Граціано да Сільва, повідомляє Reuters.

«Ціни так різко не зростатимуть, як в останні кілька років, але й не знизяться. Можливі лише незначні короткострокові зниження на окремі групи товарів», — зазначив він. За словами керівника ФАО, на продовольчих ринках відчуватиметься волатильність цін, і через економічну нестабільність дедалі більше людей опиняться під загрозою голоду.

На думку да Сільви, поточний економічний спад у Європі може спричинити зростання голодуючих у світі, кількість яких, за оцінками ФАО, в 2010 р. становила 925 млн осіб. Він вважає, що в першу чергу організація повинна зосередити зусилля на найбідніших країнах Африки, особливо Африканського Рогу, жителі яких страждають від тривалої посухи і голоду.Ціни на харчі не зростатимуть, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы