Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чиновники відповідатимуть за формалізм

Чиновники відповідатимуть за формалізм

СИТУАЦІЯ. Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив переглянути рішення щодо закриття лікарні у м. Алупка (АР Крим) та притягти до відповідальності посадовців, які сприяли його ухваленню. Він украй обурений формальним, бездушним підходом чиновників під час прийняття такого важливого для людей рішення. Адже після закриття алупкинської лікарні хворим доведеться звертатися по медичну допомогу аж у Ялту, що досить далеко територіально. Прем’єр-міністр доручив знайти оптимальні шляхи розв’язання проблеми, обов’язково з урахуванням думки громадськості. Ухвалювати будь-які рішення про закриття соціальних закладів чи їхнє перепрофілювання без обговорення з місцевою громадою неприпустимо, передає позицію Прем’єра департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну. Микола Азаров зробив попередження профільному міністру Олександру Аніщенку і вказав на необхідність суворого контролю за обгрунтованістю оптимізації мережі медичних закладів.Чиновники відповідатимуть за формалізм, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}