Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи вдасться вченим клонувати мамонта?

Чи вдасться вченим клонувати мамонта?

ПЕРСПЕКТИВА. Фахівці Північно-Східного федерального університету в Якутську приєднаються до скандально відомого сеульського ембріолога Хван У Соку в спробі відродити мамонта за допомогою біологічного матеріалу, знайденого у вічній мерзлоті, повідомляє ВВС.

За словами старшого наукового співробітника Музею мамонта Науково-дослідного інституту прикладної екології Півночі в Якутську Насіння Григор'єва, закінчення реалізації проекту можливе через 10-20 років, що дасть можливість підготувати якутських фахівців високого рівня.

Як повідомляють вчені, фінансування проекту буде порівну поділено між сторонами, а для клонування буде обраний сучасний індійський слон, чий код ДНК максимально схожий на ДНК шерстистого родича слонів.

ДОВІДКОВО

Професор Хван У Сок опинився в центрі міжнародного скандалу на початку 2006 року, коли з'ясувалося, що результати його експериментів з клонування людини були сфальсифіковані. Незважаючи на пригоду, спеціалісту зі стовбурових клітин вдалося згодом відновити наукову репутацію, отримавши ідентичні екземпляри корови, кота і вовка.

УННЧи вдасться вченим клонувати мамонта?, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}