Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Бюджет виграє, а питимуть менше

Бюджет виграє,  а питимуть менше

ГРОШІ. Нові ставки акцизів додатково залучать до бюджету понад 1,3 млрд грн, оскільки Президент Віктор Янукович підписав закон про нові ставки акцизного податку та деякі збори.

Приблизно 1 млрд грн буде зібрано з імпортерів та виробників лікеро-горілчаних і тютюнових виробів, нафтопродуктів, скрапленого газу, власників окремих видів автотранспорту. Запровадження нових ставок, вірогідно, зменшить споживання українцями алкоголю та тютюну — аналітики ДПС прогнозують скорочення поставок цієї продукції на внутрішній ринок.

Об’єднання всіх платежів, що стягувалися з видобувачів корисних копалин, в єдиний збір — плату за користування надрами — спростить процедури адміністрування. Проте значного зростання цього збору не передбачається: торік сплачено 2,64 млрд грн, а у 2012-му ця сума збільшиться на 198,5 млн (6,6%).

Загалом державну скарбницю нововведення істотно не збагатить, але «дасть змогу забезпечити відповідність розмірів ставок податків і зборів інфляційним процесам», повідомляє прес-служба Державної податкової служби.Бюджет виграє, а питимуть менше, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}