Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Брати Клички стали продюсерами мюзиклу «Роккі» Сильвестра Сталлоне

Брати Клички стали продюсерами мюзиклу «Роккі» Сильвестра Сталлоне

НОВЕ АМПЛУА. На початку березня на сцені оперети в Гамбурзі почалися репетиції мюзиклу «Роккі», продюсерами якого стали чемпіони світу з боксу в суперважкій вазі Володимир і Віталій Клички. Як повідомляє німецька преса, прем'єра мюзиклу, поставленого за мотивами оскароносного фільму Сильвестра Сталлоне 1976 року, планується на листопад, повідомляє УНН.

«Володимир і Віталій Клички - ідеальні продюсери для мюзиклу. Вони дають поради з власного досвіду», - розповів представник компанії Stage Entertainment Хольгер Керстінг.

У мюзиклі, так само як і у фільмі, мова піде про молодого боксера італійського походження Роккі Бальбоа, якому наполегливість та підтримка коханої дівчини допомагають стати чемпіоном.

«У мене завжди була ця ідея - зробити з «Роккі» мюзикл», - розповів під час презентації мюзиклу в Гамбурзі Сильвестр Сталлоне. На його думку, історія боксера Бальбоа - це історія мужності і справжньої любові, яка у свою чергу є «симфонією сильним чоловікам та їхнім відданим жінкам».Брати Клички стали продюсерами мюзиклу «Роккі» Сильвестра ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}