Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Австралійці навчилися робити пальне з відходів

Австралійці навчилися робити пальне з відходів

БЕНЗИН — З КОРОВ’ЯЧОГО ГНОЮ. Австралійці навчилися перетворювати відходи в паливо. Відкриття належить вченим з компанії Licella, що займається пошуком альтернативних джерел нафтопродуктів.

Як заявив голова компанії Льон Хемфріс, «перетворити біомасу (сільськогосподарські відходи) в пальне можна за півгодини завдяки технології каталітичної гідротермальної реакції». «Наш метод дозволяє чистіше, швидше і економічно вигідніше обробляти біологічні відходи», - підкреслив Льон Хемфріс, додавши, що технологія є у своєму роді новаторською і єдиною у всьому світі.

При цьому вчений зауважив, що велика австралійська авіакомпанія «Вірджін» вже зацікавилася результатами дослідження і оголосила про намір співпрацювати. «В остаточному підсумку ми плануємо виробляти паливо в досить великих масштабах в будь-якій частині Австралії та Нової Зеландії, - сказав Хемфріс. - Технологія дозволить виробляти бензин, дизельне та авіаційне пальне».

© ИТАР-ТАССАвстралійці навчилися робити пальне з відходів, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}