Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

31 січня Київський ЦУМ закриють

31 січня Київський ЦУМ закриють

РЕКОНСТРУКЦІЯ. 31 січня Центральний універмаг на Хрещатику в Києві працюватиме останній день, передає УНІАН з посиланням на «Сегодня».

З 1 лютого універмаг закривають на масштабну реконструкцію, яка може завершитися не раніше, ніж за рік.

Продавці вже збирають речі, полиці напівпорожні. «Нам сказали до кінця місяця закінчити продажі, а до 3 лютого звільнити приміщення. Завезення немає. Розпродаємо залишки. Які будуть зміни, нам не говорять. Але змінювати тут потрібно багато що — подивіться на ці радянські люстри, страшні сходи...», — розповів продавець сигарет.

З ним згодна продавець алкоголю Олександра: «Те, що нас тут не буде, зрозуміло. Шкода, звичайно, але цю будівлю потрібно розвивати».

А декілька продавців побоюються, що тут буде готель. «Місце у центрі Києва для готелю дуже зручне», — пояснила продавець Марина.

Водночас, у КМДА наполягають, що ЦУМ не змінить свого профілю, в ході реконструкції лише розширять торгові площі. «Там буде сучасний торговий центр. Конфігурація будівлі не зміниться, як і фасад. Глобальних новацій, по суті, не буде. Сам проект нам повністю ще не передано, але скажу, що намічається тільки перепланування усередині», — сказав заступник голови КМДА з архітектури і землі Михайло Кучук.

Після реконструкції ЦУМ залишиться універмагом і збереже свою історичну назву. Для розробки нової концепції залучили консультантів світового масштабу. Як точно виглядатиме ЦУМ і що саме там продаватимуть — покажуть наприкінці січня.31 січня Київський ЦУМ закриють, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}